O nas

Od wielu lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, realizując marzenia w zakresie aranżacji wnętrz i projektowania mebli kuchennych. Każdy znajdzie u nas meble, które pokocha i będzie się cieszył z użytkowania przez wiele lat.

Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący produkcję mebli kuchennych włoskiej firmy Home Cucine oraz niemieckich Bauformat i Burger. W ofercie znajdziecie Państwo również piękne wzornictwo włoskich mebli pokojowych jak i sypialni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. W naszych stolarniach powstają meble kuchenne, pokojowe realizowane wg Państwa inspiracji, meble łazienkowe, garderoby, meble do biur restauracji czy aptek.  Naszą pracę rozpoczynamy od współpracy z Państwem już w fazie projektowania mebli, służymy radą korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz ostatecznego efektu – dostarczenia i zamontowania mebli w Państwa domach.

Wysoka jakość naszych produktów związana jest z dbałościa o szczegóły, dobór wysokiej jakości materiałów i komponentów, dbałość o detale w wykończeniu mebli.

Zapraszamy do przeglądania naszych propozycji na kolejnych stronach, wysłania zapytania z formularza na które z pewnością odpowiemy, zachęcamy do kontaktu i niezobowiązującej wizyty w naszym salonie w Legnicy bądź we Wrocławiu.

Czeka na Państwa miła obsługa i fachowe doradztwo. ZAPRASZAMY!