PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Jak otrzymać Cashback Card?

Klikając w kartę MHM Cashback Card przeniesiesz się na stronę firmy Cashback World, obsługującej nasz program lojalnościowy. Po dokonaniu rejestracji zgłoś się do nas, a otrzymasz swoją kartę z naszym logo lub napisz maila na adres biuro@kuchniemhm.pl, a wyślemy kartę pocztą. Możesz też wygenerować swoją wirtualną Cashback Card w smartfonie. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację mobilną i zalogować się.

Jak działa Cashback Card?

Po dokonaniu zakupu i okazaniu Cashback Card w kasie Partnera Handlowego, będącego uczestnikiem programu lojalnościowego, dostaniesz informację SMS, że Twój zakup został zarejestrowany i otrzymasz zwrot pieniędzy na konto bankowe oraz Shopping Points.

Na dzień dzisiejszy jeszcze nie wszystkie sieci handlowe akceptują Cashback Card, dlatego MHM jest oficjalnym Punktem Sprzedaży Bonów podarunkowych lub towarowych do sieci handlowych uczestniczących w programie lojalnościowym. Pozwala to otrzymać zwrot pieniędzy za ich zakup oraz Shopinng Points i to zaraz na następny dzień od daty nabycia bonów. Przy zakupie trzeba okazać Cashback Card. Oryginalne bony z logo sieci handlowych są środkiem płatniczym w tych sieciach lub mogą zostać podarowane w formie prezentu.

Dlaczego warto mieć Cashback Card?

Dzięki Cashback Card masz już u nas zawsze korzyść w postaci zwrotu części wydanej gotówki oraz otrzymasz Soppig Points. Ponadto dzięki tej karcie możesz taniej podróżować, tankować swój pojazd, dokonywać zakupów w sieciach handlowych, sklepach internetowych, a także u innych Partnerów Handlowych zarówno w Polsce jak i w 46 innych krajach świata! Jeżeli prowadzisz działalność i chciałbyś mieć taką kartę z logo własnej firmy zgłoś się do nas, a powiemy jak to zrobić. Polecając program lojalnościowy swoim przyjaciołom, znajomym, klientom otrzymasz dalsze korzyści!

Już dziś dołącz do naszego programu lojalnościowego i ciesz się korzyściami jakie płyną z posiadania KARTY CASCHBACK.

JEDNA KARTA, KORZYŚCI U WIELU PARTNERÓW HANDLOWYCH. 
PRZEKONAJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

lub ściągnij APLIKACJĘ MOBILNĄ: